KONST / Litografier / Färglitografi 13967600
nr 1396 7600
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 238/360, Poeten. Motivet: 9x7, yttermått inklusive ram: 33x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:39:38
150 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin